Stół w pracowni architektonicznej z opartym mężczyzną

Prawo budowlane

Dla naszych Klientów – zarówno podmiotów prywatnych jak i jednostek publicznych – świadczymy usługi w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego, prawa budowlanego i innych regulacji dotyczących specjalnych obszarów i każdego etapu procesu inwestycyjnego.

Bazując na naszym doświadczeniu, cieszymy się zaufaniem Klienta i pozycją eksperta w obsłudze prawnej w zakresie doradztwa przy procesie budowlanym, obejmującym opracowywanie, analizę i negocjowanie kontraktów budowlanych oraz umów o prace projektowe. Doradzamy również w procesie uchwalenia lub zmiany planów zagospodarowania przestrzennego lub uzyskania decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu.

Potrzebujesz więcej 

informacji?

 
 
 

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Otawski Dziura Jarzyński Troszyński Hernik Spółka Partnerska ul. Aleja Niepodległości 221/2, 02-087 Warszawa (*wymagane)