Uścisk dłoni dwóch osób z żółtym hełmem w tle

Kontrakty budowlane

Nasze wszechstronne doświadczenie w zakresie inwestycji budowlanych sprawia, iż każda sprawa Naszych Klientów – zarówno Zamawiających jak i Wykonawców – prowadzona jest w sposób profesjonalny i kompleksowy. Oferujemy wsparcie prawne na każdym etapie projektu budowlanego – negocjujemy z pozycji inwestora, wykonawcy i podwykonawcy, opiniujemy i sporządzamy umowy o roboty budowlane, prace projektowe czy o generalne wykonawstwo wraz z pakietem zabezpieczeń wykonania umów i zobowiązań gwarancyjnych. Oferujemy wsparcie inwestorom i wykonawcom w zakresie roszczeń powstających na etapie realizacji, a także wynikających z gwarancji lub rękojmi.

Doradzamy Swoim Klientom w zakresie kontraktów budowlanych i inwestycyjnych, finansowanych ze środków publicznych i prywatnych oraz wszelkich problemów prawnych i wątpliwości dotyczących uzyskania pozwolenia na budowę lub dokonania zgłoszenia budowy lub robót budowlanych.

Mamy również bardzo bogate doświadczenie w przygotowaniu i realizacji inwestycji na podstawie specustaw.
Reprezentujemy Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, powstających na gruncie inwestycji budowlanych.
Pomagaliśmy przy inwestycjach drogowych, hydrotechnicznych, sportowych, gazowych, energetycznych, lotniskowych, kolejowych, kubaturowych i innych.

Potrzebujesz więcej 

informacji?

 
 
 

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Otawski Dziura Jarzyński Troszyński Hernik Spółka Partnerska ul. Aleja Niepodległości 221/2, 02-087 Warszawa (*wymagane)