Zębatki zegarka

Postępowanie administracyjne

W tak różnorodnej gałęzi prawa oferujemy Naszym Klientom kompleksową pomoc prawną, zarówno przy sporządzaniu wniosków, skarg, skarg kasacyjnych, odwołań, zażaleń, podań, uzyskiwanie koncesji, licencji, zezwoleń, uzyskiwaniu stosownej dokumentacji, zezwoleń na pobyt na terytorium RP czy rozwiązywaniu innych problemów administracyjnych.

Jesteśmy ekspertami w szeroko rozumianym obszarze procedur administracyjnych w szczególności zaś spraw dotyczących prawa ochrony środowiska, prawa budowlanego i zagospodarowania przestrzennego i nieruchomości. Udzielamy porad prawnych w zakresie procesu postępowania administracyjnego, na każdym jego etapie.

Nasze bogate i wszechstronne doświadczenie pozwala nam w pełni profesjonalnie reprezentować zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorców przed organami administracji rządowej i samorządowej, a także przed sądami administracyjnymi – Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Potrzebujesz więcej 

informacji?

 
 
 

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Otawski Dziura Jarzyński Troszyński Hernik Spółka Partnerska ul. Aleja Niepodległości 221/2, 02-087 Warszawa (*wymagane)