AdobeStock_173426561

Energetyka

Oferujemy, popartą doświadczeniem, w pełni profesjonalną obsługę prawną z zakresu prawa energetycznego przedsiębiorstw energetycznych i podmiotów działających w sektorze energetycznym.  Naszą specjalizacją prawa energetycznego jest ujęcie kontekstu środowiskowego – przy etapie procesu inwestycyjnego i dalej przy wymogach konstrukcyjnych budowli i instalacji energetycznych.

Dla naszych Klientów sporządzamy opinie i dokonujemy analiz z zakresu prawa energetycznego, monitorujemy bieżące zmiany w przepisach i przygotowujemy wariant zabezpieczenia Klienta przed konsekwencjami planowanych zmian.
 
Doradzamy w oparciu o dogłębną znajomość sektora energetycznego z zakresu gazownictwa, ciepłownictwa, elektroenergetyki jak i paliw, w kwestii związanych zarówno z wytwarzaniem, wydobyciem, dystrybucją, magazynowaniem czy obrotem.

Wspieramy Klienta w procesie uzyskiwania koncesji, przygotowywaniu taryf, uzyskiwaniu świadectw, wypełnianiu obowiązków sprawozdawczych jak i przy przygotowywaniu umów.

Reprezentujemy naszych Klientów przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki oraz przy procedurze odwoławczej przez Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Potrzebujesz więcej 

informacji?

 
 
 

Napisz do nas!

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Otawski Dziura Jarzyński Troszyński Hernik Spółka Partnerska ul. Aleja Niepodległości 221/2, 02-087 Warszawa (*wymagane)